Partneriai

„Unilogo“ tiekia specializuotas mašinas (pildymo, užsukimo, labeliavimo bei pilnas gamybos linijas), pagamintas pagal užsakovo poreikius: nuo projektavimo iki mašinos užbaigimo. Visas procesas – projektavimo, gamybos ir surinkimo – vyksta „Unilogo“ gamykloje.

„DUETTI PACKAGING“ projektuoja ir gamina pakavimo linijos galo sistemas. „Duetti“, turinti ilgametę patirtį automatikos sektoriuje, kartu su konsoliduotomis techninėmis darbuotojų žiniomis užtikrina, kad jie yra idealūs partneriai kuriant ir konstruojant visapusiškas pakavimo linijos galo sistemas.
Produktų asortimentas buvo organizuotas taip, kad pasiūlytų kuo geresnius sprendimus, susijusius su mūsų klientų gamybos poreikiais: depaletizatoriai, kartono formuotojai, tradiciniai ar robotizuoti pakuotojai, dėžių klijuotojai, paletizatoriai, robotai, apvyniotojai, pramoniniai konvejeriai, technikos apsaugininės priemonės.

OVO-TECH yra plačiai žinoma kaip pasaulyje pirmaujanti pramoninės kiaušinių perdirbimo įrangos gamybos srityje. Nuo tada, kai Piotras Drapejkowskis įkūrė dar 2003 m., OVO-TECH tapo įmone, tiekiančia savo produktus visuose žemynuose. Metai iš metų plečiamas savo produktų portfelis, tobulinami saviškiai produktai ir gamybos technologijos.

Erimaki gamina ir parduoda rėčius ir apvalius vibracinius rėčius, sietus ir elektrines sijojimo mašinas, rotacinius separatorius ir statinius separatorius, tiesioginio išlydžio, drebančius rėčius.

Su daugiau nei 35 metų patirtį ir turėdama daugiau nei 100 tarptautinių patentų, šeimai priklausanti ir jos valdoma įmonė „Gneuss“ išgarsėjo kaip novatoriškų sprendimų plastiko perdirbimo pramonėje tiekėja.

Process Control GmbH yra JAV Process Control Korporacijos padalinys Europoje. Ši kompanija yra pirmaujanti plastikų perdirbimo pramonės įrangos tiekėja.

SN Maschinenbau GmbH gamina įvairių rūšių ir konsistencijų produktų pildymo, formavimo ir sandarinimo (FFS) pakavimo mašinas.